Olejek do włosów Kerastase Elixir Ulitme

To kosmetyk znany i polecany przez wiele włosomaniaczek. Kerastase Elixir Ultime jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Zawiera mnóstwo naturalnych składników, w tym niezwykle cenne cztery olejki roślinne. Czy i tobie przypadnie do gustu?

kerastase-elixir-ulitme

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime – działanie i właściwości

Kerastase Elixir Ultime to olejek, który dogłębnie nawilża i kondycjonuje włosy. Zapewnia im zdrowy połysk oraz sprawia, że są miękkie w dotyku. Poza tym, kosmetyk chroni pasemka i skórę głowy przed wysoką temperaturą, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi. Dzięki olejkowi włosy są odżywione, wzmocnione i nawilżone.

Działanie Kerastase Elixir Ultime uzależnione jest od naturalnych składników i tego, czy systematycznie przeprowadzasz kurację.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime – stosowanie

Kerastase Elixir Ultime zaaplikuj przed modelowaniem włosów. Kilka kropel nanieś na wilgotne pasemka; nie zapomnij o zabezpieczaniu końcówek. Taka metoda stosowania produktu ułatwi ci szczotkowanie i układanie ulubionej fryzury. Olejek możesz nałożyć także na wymodelowane już włosy. Dzięki temu zapewnisz im przepiękny blask i wygładzisz niesforne kosmyki. Kerastase Elixir Ultime bardzo dobrze sprawdza się w codziennej pielęgnacji. Jedną lub dwie pompki nakładaj na suche włosy. W ten sposób odżywisz, wygładzisz i zabezpieczysz pasemka przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime – składniki

W olejku do włosów Kerastase Elixir Ultime znajdziemy aż cztery naturalne olejki roślinne. A są to: olejek kukurydziany, olejek arganowy, olejek pracaxi i olejek kameliowy. Pierwszy z nich kompleksowo odżywia włosy, a cebulkom włosowym dostarcza wiele witamin i minerałów. Olejek arganowy chroni skórę głowy przed wolnymi rodnikami, a włosy zabezpiecza przed przedwczesnym siwieniem i nadmiernym wypadaniem. Trzeci składnik Kerastase Elixir Ultime, olejek pracaxi, wzmacnia i zwiększa odporność cebulek włosowych. Olejek kameliowy natomiast nabłyszcza pasemka.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime – gdzie kupić?

Kerastase Elixir Ultime jest łatwo dostępnym kosmetykiem. Kupisz go w wielu drogeriach i małych sklepach kosmetycznych. Co ciekawe, jest chętnie stosowany przez fryzjerów. Z tego powodu olejek Kerastase Elixir Ultime możesz kupić podczas wizyty w salonie. Oczywiście jak nie trudno się domyślić, produkt znajdziesz także w Internecie. Wystarczy dobrze poszukać. W gamie kosmetyków Kerastase Elixir Ultime znajdziesz również olejek do pielęgnacji włosów cienkich i farbowanych.

Plusy:

  • zawiera aż cztery olejki
  • odżywia, chroni, wzmacnia i nabłyszcza włosy
  • wygodna aplikacja
  • lekka konsystencja
  • ładny zapach i kolor

Minusy:

  • pierwsze efekty widoczne po około trzech tygodniach stosowania
  • stosowany zbyt często może przetłuścić skórę głowy i włosy
  • wysoka cena
  • zawiera silikony