Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil

Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil przeznaczony jest do pielęgnacji włosów grubych i gęstych. Olejek można stosować jako kurację odbudowującą lub produkt ułatwiający stylizację fryzury. Wybierz ten kosmetyk, a raz na zawsze pożegnasz się ze zniszczonymi pasemkami. Co więcej, układanie włosów nie będzie już takie trudne.

alterna-kendi-bamboo-pure-treatment-oil

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil – działanie i właściwości

Gładkie, lśniące i odżywione. Takie właśnie będą twoje włosy, gdy zastosujesz olejek Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil. Poza tym kosmetyk odbudowuje zniszczone pasemka, regeneruje rozdwojone końcówki i zabezpiecza przed dalszymi uszkodzeniami.

Olejek chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, chemicznymi substancjami zawartymi w niektórych farbach i szamponach, ma właściwości termoochronne.

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil – stosowanie

Raz lub dwa razy w tygodniu olejek Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil stosuj na czyste i wilgotne włosy. Na dłoń zaaplikuj około pięciu kropli, a następnie wetrzyj w pasemka. Jeżeli chcesz przeprowadzić odbudowującą kurację, olejek Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil stosuj raz na dwa tygodnie. Kilkanaście kropel kosmetyku nanieś na suche włosy i pozostaw na noc. Rankiem dokładnie umyj głowę, a pasemka wysusz i wymodeluj.

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil – składniki

Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil zawiera dość oryginalny składnik – olejek bambusowy. Jest on idealny do pielęgnacji grubych i gęstych włosów. Doskonale je dyscyplinuje, ułatwia stylizację i szczotkowanie. Co więcej, zapewnia zdrowy blask i wygładzenie, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Pure Treatemtn Oil – gdzie kupić?

Niestety nie tak łatwo jest kupić olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Pure Treatment Oil. Najszybciej znajdziesz go w sieci, na stronie producenta. Jeżeli zależy ci na pięknych włosach, postaraj się poszukać produktu w dużych sklepach oferujących artykuły fryzjerskie.

Plusy:

  • olejek bambusowy w składzie
  • pomocny w stylizacji długich i grubych włosów
  • chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • aplikacja za pomocą pipety

Minusy:

  • może obciążać cienkie włosy
  • nie jest polecany dla każdego rodzaju włosów
  • trudno dostępny
  • nie zapewnia kompleksowego odżywienia i nawilżenia
  • może powodować przetłuszczanie się skóry głowy
  • nie działa w zadowalający sposób na wewnętrzne struktury włosów